برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

پیشوند عنوان محصولات سایت فروشگاهی چه باشد؟

همانطور که می دانید این روزها بسیاری از کسب و کارها برای رسیدن به فروش بیشتر اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی می کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به تنهایی کافی نیست و شما باید کاری کنید که فروشگاه شما دیده شود. یکی از مواردی که به بهتر دیده شدن محصولات شما در فروشگاه اینترنتی کمک می کند، پیشوند عنوان سایت است که باید به آن توجه شود. در این مقاله به شما خواهیم گفت پیشوند عنوان محصولات سایت فروشگاهی چه باشد؟

با بازاریز همراه باشید.

اگه با دنیای طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید، حتما می دانید که یکی از مهم ترین مواردی که می تواند به شما کمک کند تا فروشگاه اینترنتی شما دیده شود سئو است. به همین دلیل نیاز است تا تمام تلاش خود را برای تقویت سئو به کار بگیرید.

پیشوند عنوان محصولات سایت فروشگاهی چه باشد؟

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما در یک موتور جستجو مانند گوگل دیده شود. برای تقویت سئو ترفندها و راهکارهای مختلفی وجود دارد که پیاده سازی صحیح آن باعث می شود که رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو بهبود پیدا کند. یکی از مواردی که می تواند در سئو وب سایت شما تاثیرگذار باشد، عنوان و پیشوند عنوان محصولات است.

پیشوند عنوان محصولات سایت فروشگاهی چه باشد؟

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و می خواهید آن را به شیوه ای طراحی کنید که محتوا و محصولات آن دیده شود، باید به عنوان محصولات توجه داشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که عنوان هایی که در وب سایت شما وجود دارد باید برای مخاطبان جذاب باشد. به همین دلیل نیاز است تا عنوان ها را با یک پیشوند جذاب ترکیب کنید. عنوان های جذاب با پیشوند می توانند شامل موارد زیر باشد:

  • فروش محصولات
  • فروش ویژه ی محصولات
  • تخفیفات ویژه
  • مشخصات محصول
  • جزئیات محصول

پیشوند عنوان محصولات سایت فروشگاهی چه باشد؟

استفاده از پیشوند چه تاثیری بر سئوی وب سایت دارد؟

پیشوندی هایی که برای عنوان های موجود در یک فروشگاه اینترنتی استفاده می شوند، در واقع همان کلمات کلیدی هستند که مخاطبان آن ها را در موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ می کنند. این کلمات کلیدی می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی سئوی وب سایت شما داشته باشد. اما توجه داشته باشید که تحقیقات در مورد سایر کلمات کلیدی را نباید فراموش کرد.

عنوان را در کدام قسمت وب سایت قرار دهیم؟

عنوان همانطور که مشخص است در ابتدای صفحه و یا یک مقاله قرار می گیرد. اما عنوان هایی که برای یک محصولات استفاده می شوند، در بخش معرفی محصولات قرار دارند. در وب سایت های فروشگاهی ممکن است یک محصول دارای چندین عنوان با پیشوندهای مختلفی باشد. به عنوان مثال ممکن است یک محصول عنوان هایی مانند، فروش ویژی محصول، نام محصول، جزئیات محصول و … داشته باشد. البته مهم ترین عنوانی که می توان برای محصولات فروشگاه در نظر گرفت، نام آن است.

بیشتر بخوانید:

چگونه کسب و کار خود را آنلاین کنیم؟

جمع بندی

با توجه به اینکه این روزها بسیاری از کسب و کارها به صورت مجازی فعالیت می کنند و همچنین بسیاری از کسب و کارهای سنتی بخشی از فعالیت های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند، رقابت بسیار زیادی در دنیای مجازی و اینترنت در میان کسب و کارهای مجازی شکل گرفته است. به همین دلیل توصیه می شود تا فعالیت های اینترنتی به صورت کاملا هدفمند انجام شود. به عنوان مثال صاحبان فروشگاه های اینترنتی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند خدمات و محصولاتی را که ارائه می دهند را به مشتریان و مخاطبان معرفی کنند.