برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

تبلیغات می تواند یک نوشته، تصویر یا ویدئو  باشد که در روزنامه ها یا وب سایت ها منتشر می شود.در واقع تبلیغات، انتشار و معرفی یک محصول یا خدمت است که به صورت پولی انجام  می گیرد. هدف از تهیه تبلیغات غالباً جذب مشتری است.

بدین صورت که می توان یک محصول یا خدمات را به صورت فوق العاده خاص معرفی کرد، تا فروش آن افزایش پیدا کند. تبلیغ توسط فروشنده سفارش داده می شود تا با انتشار آن توسط آژانس های تبلیغاتی میزان درآمد بیشتری کسب نماید.

کامل ترین نوع تبلیغات، تبلیغ ویدئویی است که در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

با بازاریز همراه باشید؛ در این قصد داریم شما را با یکی از روش های معرفی کسب و کار و خدمات خود آشنا کنیم.

رپورتاژ آگهی

 رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یک اطلاعیه است که از سوی فروشندگان سفارش داده شده و منتشر می گردد. این اطلاعیه ها به ابلاغ عموم مردم می رسد، بنابراین بهتر است توسط رسانه‌های خبری و سایر انتشارات مرتبط تهیه و ارائه شوند. در تعریف کلی تر می توان گفت رپورتاژ ها یک دانشنامه کلی از محصولات یا خدمات یک شرکت هستند که به صورت داستان وار نوشته شده و به اطلاع عموم مردم می رسد. بنابراین باید تا حد ممکن مفید و مختصر باشند.

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از روش های بسیار موثر برای خوب معرفی کردن محصول به مردم است.

رپورتاژ آگهی چه مزیت هایی دارد؟

انتشار رپورتاژ آگهی موجب معرفی شدن کسب و کار خواهد بود

هر شرکت یا تجارت هر چند کوچک برای رشد و توسعه ی خود نیاز به دیده شدن توسط عموم مردم را دارد. برای همین می توان رپورتاژ آگهی را یکی از موثر ترین فرآیند های ممکن برای دیده شدن و خوب معرفی شدن تجارت ها دانست. برای این که اشخاص در دنیای تجارت ارتباطات وسیع تری داشته باشند، باید به صورت درست و موثر معرفی و شناخته شوند. تنها در این صورت است که با افزایش فروش مواجه خواهند بود.

رپوتاژ آگهی بر روی بهینه سازی سئوی سایت موثر خواهد بود

رپورتاژ آگهی ها به معرفی مختصر اما کامل محصولات و خدمات شرکت ها اشاره می کند. بنابراین می تواند به عنوان  لینک سازی کلمات کلیدی وب سایت مربوطه نیز عمل نماید. پس درج کلمات کلیدی به صورت لینک به مطلب مربوطه می تواند در بهینه سازی سایت کمک کند. اگر رپورتاژ به صورت اصولی و توسط افراد با تجربه نگارش شود تاثیر آن بر روی سئو چندین برابر خواهد بود. لینک هایی که در رپورتاژ ایجاد و منتشر می گردند ارزش سئوی بالایی دارند.

رپورتاژ آگهی به معرفی برند ها و اعتبار دادن به آن ها کمک خواهد کرد

اگر شرکتی به صورت مرتب و اصولی از فعالیت ها و پیشرفت های خود اطلاعیه هایی را منتشر نماید، موجب افزایش اعتبار و اعتماد مردم نسبت به خود خواهد بود. مشتریان بیش از اندازه ای که تصورش را داشته باشید به تجربه و نمونه کارهای شرکت ها توجه می نمایند. همچنین این احتمال وجود دارد که مشتریان به سخنان یکدیگر بیشتر اعتماد کنند تا یک فرد تبلیغ کننده که اصرار بر فروش محصولات دارد. بنابراین اگر دارنده یک کسب و کار بزرگ یا حتی کوچک و تازه تاسیس شده هستید، در قدم اول باید به فکر کسب اعتماد مردم باشید.

رپورتاژ آگهی ها چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند

  1. جهت اطلاع راه اندازی شرکت یا شعبات دیگری از شرکت
  2. جهت معرفی یک وب سایت راه اندازی شده مختص شرکت
  3. جهت معرفی یک محصول خاص
  4. جهت معرفی ویژگی های جدید یک محصول
  5. جهت اطلاع رفع ایرادات یک محصول
  6. جهت اطلاع توسعه تولیدات محصولات
  7. جهت اطلاع فروش مجدد محصولاتی که فروش آن ها متوقف شده بود.
  8. جهت اطلاع ادغام شرکت های تجاری
  9. جهت اطلاع از جذب یک مشتری بزرگ
  10. جهت معرفی یک اختراع یا دستاورد جدید

قیمت رپورتاژ آگهی

باید توجه داشت که رپورتاژ آگهی ها در صورت با ارزش بودن، رسانه های خبری را به خود جذب کرده و ایشان اطلاعیه شما را جهت بالا بردن اعتبار خودشان، به صورت رایگان منتشر خواهند کرد. اما اگر شما در ابتدای مسیر راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید، در نظر داشته باشید که تعرفه های کنونی رپورتاژ آگهی ها با توجه به تعداد زیاد کاربرانی که از رپورتاژ بازدید می نمایند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.