برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

روش های طراحی سایت فروشگاهی آماده

این روزها بسیاری از کسب و کارها با طراحی سایت فروشگاهی توانسته اند فعالیت های خود را توسعه دهند. در چند ماه اخیر به دلیل وجود یک بحران بزرگ و شیوع بیماری کرونا، به کسب و کارهای بسیار زیادی آسیب های جدی وارد شده است. شاید همین اتفاق باعث شد که تعداد زیادی از افراد تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی بگیرند. آمارها نشان می دهد که کسب و کارهای آنلاین در زمان بروز بحران، معمولا با مشکلات کمتری مواجه می شوند. اما با این حال بسیاری از افراد باز هم به دلیل وجود برخی از مشکلات، مانند مدیریت سخت وب سایت و نداشتن دانش کافی در زمینه طراحی و برنامه نویسی، از طراحی سایت فروشگاهی خودداری می کنند. اما باید بگوییم که راهکارهای ساده تری نیز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی وجود دارد. با بازاریز همراه باشید، در این مقاله روش های طراحی سایت فروشگاهی آماده را بررسی خواهیم کرد.

چرا به سایت فروشگاهی نیاز داریم؟

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که یک وب سایت می تواند باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما شود. همچنین یک سایت فروشگاهی می تواند فعالیت های کاری شما را گسترش دهد و با حذف محدودیت های جغرافیایی باعث افزایش فروش و درآمد شما شود.

طراحی یک سایت فروشگاهی می تواند گاهی به شکل گیری کسب و کارهای جدید کمک کند به طوری که بسیاری از افراد بتوانند در خانه به تولید کالا و یا محصولات خاصی بپردازند و آن ها را به طور مستقیم و از طریق سایت فروشگاهی به دست مصرف کننده برسانند.

روش های طراحی سایت فروشگاهی آماده

چگونه می توان یک سایت فروشگاهی راه اندازی کرد؟

راه اندازی فروشگاه اینترنتی راهکارهای مختلفی دارد که می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را با طراحی سایت فروشگاهی گسترش دهید.

  • راه اندازی فروشگاه اینترنتی با برنامه نویسی

اولین راهکاری که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی وجود دارد، طراحی وب سایت شخصی سازی شده با کمک زبان های برنامه نویسی تحت وب است. بزرگترین محدودیت که این راهکار ایجاد می کند، این است که طراحی و مدیریت .وب سایت نیاز به تخصص دارد و تنها افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند.

  • ساخت فروشگاه اینترنتی با کمک سیستم های مدیریت محتوا

سیستم های مدیریت محتوا (CMS) یک ابزار مفید در زمینه طراحی سایت هستند. سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس با داشتن افزونه و قالب های آماده کمک می کنند تا در مدت زمان نسبتا کوتاه و با داشتن دانش اندکی در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی، بتوان یک سایت فروشگاهی راه اندازی کرد. مدیریت وب سایت با CMS ها بسیار ساده تر از وب سایت های شخصی سازی شده هستند.

  • طراحی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز

فروشگاه سازها سیستم های جدیدی در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی هستند که به کاربران این امکان را می دهند که بدون داشتن کمترین دانش طراحی سایت، بتوانند فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند. با کمک سایت ساز و فروشگاه ساز می توانید در یک بازه زمانی کوتاه و به سادگی صاحب فروشگاه اینترنتی شوید.

  • راه اندازی فروشگاه اینترنتی با کمک اپلیکیشن های فروشگاه ساز

ساده ترین راهکاری که این روزها می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی صاحب فروشگاه آنلاین شوید، استفاده از اپلیکیشن های فروشگاه ساز است. اپلیکیشن های فروشگاه ساز کمک می کنند تا تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود، به طراحی سایت فروشگاهی بپردازید.

روش های طراحی سایت فروشگاهی آماده

اپلیکیشن های فروشگاه ساز چه مزیت هایی دارند؟

به جرأت می توان گفت که اپلیکیشن های فروشگاه ساز توانسته اند تحول بسیار بزرگی در زمینه طراحی فروشگاه های اینترنتی ایجاد کنند. این اپلیکیشن ها با ارائه قابلیت های یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، می تواند در انواع کسب و کار تغییرات بزرگی ایجاد کند. اینکه بتوان فروشگاه را در از هرجایی با کمک گوشی تلفن همراه مدیریت کرد، از مزیت های اپلیکیشن فروشگاه ساز است.

بازاریز چیست؟

بازاریز یک اپلیکیشن فروشگاه ساز است که به شما این امکان را می دهد تا فروشگاه اینترنتی خود را به طور رایگان از طربق گوشی موبایل خود راه اندازی کنید. نحوه کار کردن با اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز بسیار ساده است.

شما پس از انتخاب یک نام برای فروشگاه خود می توانید با گوشی تلفن همراه از محصولات مورد نظر عکس بگیرید و آن را در فروشگاه اینترنتی خود بارگزاری و سپس اطلاعات کالا و یا محصول را تکمیل کنید.

توجه داشته باشید که بازاریز تنها در صورت داشتن فروش درصد کمی از هر تراکنش را به عنوان کارمز از فروش شما کسر می کند و مبلغ درآمد حاصل از فروش را به حساب شما واریز می کند.

چگونه اپلیکیشن بازاریز را نصب کنیم؟

اپلیکیشن بازاریز را می توان به سادگی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کرد و پس از آن اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود کنید.

دانلود اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز