برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی به چقدر سرمایه نیاز دارد؟

شاید شما به عنوان کسی که قصد دارد تا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کند، و یا کسی که می خواهد بخشی از فعالیت کسب و کار سنتی خود را به صورت آنلاین انجام دهد، با این سوال در ذهنتان رو به رو شده اید که راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی به چقدر سرمایه نیاز دارد؟ ما در ادامه به شما کمک خواهیم کرد تا بدانید برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی به چه مقدار سرمایه نیاز دارید.

با بازاریز همراه باشید.

شما  به عنوان کسی که می خواهد کسب و کار جدید خود را به صورت فیزیکی راه اندازی کند، حتما می دانید که به سرمایه بسیار زیادی احتیاج خواهید داشت. شاید بیشترین هزینه ای که به آن نیاز دارید فراهم کردن یک مکان فیزیکی برای فعالیت هایتان باشد. اما در راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی شرایط بسیار متفاوت است. یک وب سایت فروشگاهی علاوه بر داشتن هزینه بسیار پایین برای راه اندازی، بسیاری از هزینه های جانبی را کاهش خواهد داد.

راه اندازی یک وب سایت اینترنتی به چقدر سرمایه نیاز دارد؟

مزیت های راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی

  • حذف محدودیت های زمانی و مکانی

یک فروشگاه اینترنتی این مزیت را دارد که می تواند باعث حذف محدودیت های زمانی و مکانی شود. در واقع می توان گفت مشتریان می توانند از هر جای دنیا و در هر ساعت از شبانه روز، اقدام به خرید از وب سایت های فروشگاهی آنلاین کنند.

  • حذف واسطه ها

وب سایت های فروشگاهی این امکان را برای فروشندگان و خریدان فراهم می کند تا بتوانند بدون واسطه اقدام به خرید و فروش محصولات کنند. حذف واسطه ها می تواند باعث شود تا بسیاری از هزینه های جانبی حذف شود.

  • امکان مقایسه محصولات برای مشتریان

فروشگاه های آنلاین با داشتن امکان مقایسه محصولات به مشتریان کمک می کند تا بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاهی در هرجا و مکانی که هستند، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

  • امکان پرداخت آنلاین

وب سایت های فروشگاهی این مزیت را دارند که با نصب و فعال سازی یک ماژول پرداخت آنلاین، امکان پرداخت هزینه پس از خرید محصولات را برای مشتریان خود فراهم کنند. درگاه های پرداخت علاوه بر فراهم کردن خرید آسان برای مشتریان، این مزیت را برای فروشندگان دارد که خیلی سریع پول به حساب آن ها واریز شود.

راه اندازی یک وب سایت اینترنتی به چقدر سرمایه نیاز دارد؟

چگونه یک وب سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟

باید بدانید که طراحی و راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی می تواند به شکل های مختلفی باشد. شما می توانید یک وب سایت را به صورت کاملا سفارشی سازی شده طراحی کنید. در این صورت شما باید با دانش برنامه نویسی آشنا باشید. اما اگر با دانش برنامه نویسی آشنا نیستید می توانید از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) کمک بگیرید. همچنین می توانید از سایت ساز برای طراحی فروشگاه اینترنتی کمک بگیرید.

راه اندازی یک وب سایت اینترنتی به چقدر سرمایه نیاز دارد؟

اگر می خواهیم وب سایت فروشگاهی خود را طراحی و راه اندازی کنید، باید بدانید که هزینه طراحی یک وب سایت سفارشی سازی شده بسیار بالا است. البته نه به اندازه راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی. در صورتی که بخواهید هزینه کمتری برای راه اندازی وب سایت خود صرف کنید، بهتر است تا از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کنید. همچنین سایت ساز ها به شما کمک خواهند کرد تا بدون داشتن هیچگونه دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت، وب سایت فروشگاهی خود را با کمترین هزینه طراحی کنید.

بیشتر بخوانید:

یک فروشگاه اینترنتی تا چه اندازه می تواند برای ما درآمد داشته باشد؟

جمع بندی

همانطور که می دانید بسیاری از کسب و کارهای نوین تنها به صورت آنلاین فعالیت می کنند. همچنین بسیاری از کسب و کارهای سنتی هستند که بخشی از فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. باید بدانید که فعالیت های مجازی و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بخشی از فعالیت های یک کسب و کار است که باید به آن توجه ویژه ای داشت.