برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

درگاه های اینترنتی مناسب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

تمام درگاه‌ های پرداخت اینترنتی که به صورت مستقیم به صاحبان وب سایت و فروشگاه اینترنتی ارائه می شنود همگی دارای یک ویژگی مشترک هستند که با استفاده از آن می توان امکان پرداخت آنلاین را برای مشتریان فراهم کرد. در ادامه درگاه های اینترنتی مناسب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی را معرفی خواهیم کرد.

با بازاریز همراه باشید.

درگاه پرداخت واسطه اینترنتی چیست؟

درگاه پرداخت واسط اینترنتی برای افرادی مناسب است که وقت کافی و حوصله برای طی مراحل اداری و کاغذ بازی برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم را ندارند. درگاه پرداخت واسطه اینترنتی برای افرادی که در شبکه‌ های اجتماعی و پیام رسان ‌ها مثل اینستاگرام و تلگرام در حال فعالیت هستند مناسب است. از درگاه پرداخت واسطه اینترنتی می توان به سادگی استفاده کرد به طوری که یک فروشنده در اینستاگرام می تواند درگاه پرداخت مستقیم برای خود داشته باشد. درگاه های پرداخت صرفا برای پرداخت مورد استفاده قرار نمی گیرند و امکانات زیادی مثل ساخت فروشگاه، ساخت فرم پرداخت و… را در اختیار شما قرار می دهد.

درگاه های اینترنتی مناسب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

ویژگی های درگاه اینترنتی واسط

برخی از ویژگی های درگاه واسطه اینترنتی شامل موارد زیر است:

  1. عدم نیاز به مجوز و نماد اعتماد

یکی از ویژگی های درگاه پرداخت واسطه این است که بدون نیاز به دریافت اینماد و یا نماد اعتماد الکترونیک (Enamad) می توانید به انجام تراکش های مالی در وب سایت و فروشگاه های اینترنتی بپردازید.

  1. فعال سازی در زمان کوتاه

با توجه به اینکه درگاه های پرداخت واسطه نیاز به دریافت اینماد ندارد، باعث افزایش سرعت فعال سازی و صرفه جویی در زمان می شود.

  1. پشتیبانی از انواع سایت سازها

یکی دیگر از ویژگی های درگاه های پرداخت واسطه این است که انواع سایت ساز نیز می توانند از این درگاه های پرداخت استفاده کنند. زیرا کاملا از سایت سازها پشتیبانی می کنند.

  1. تسویه حساب روزانه

درگاه های پرداخت واسطه این امکان را برای فروشندگاه فراهم می کند که بتوانند به صورت روزانه تسویه حساب های خود را انجام دهند

  1. ارائه صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شخصی

درگاه های پرداخت واسط برای مشتریان این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شخصی برای خود داشته باشند.

انواع درگاه پرداخت

انواع درگاه پرداخت اینترنتی شامل موارد زیر است:

زرین پال

زرین پال اولین و رایج ترین درگاه پرداخت اینترنتی بود که شروع به فعالیت کرد. یکی از امکانات بسیار خوب این درگاه پرداخت زرین این است که کاملا مشابه کارت های عابر بانک عمل می کنند. که با استفاده از آن ها می توانید از طریق دستگاه های عابربانک وجه مورد نظر را دریافت کنید.

درگاه های اینترنتی مناسب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

پی دات آی‌آر

درگاه پرداخت پی دات آی‌آر زیر مجموعه سامان کیش است که در حوزه ی ارائه درگاه پرداخت مستقیم فعالیت می کند. پس از فیلتر شدن درگاه پرداخت پی لاین، پی دات آی­آر شروع به کار کرد که گفته می شود این درگاه پرداخت همان درگاه پرداخت پی لاین است. از مزیت های درگاه پرداخت پی دات آی‌آر، امکان ساخت کیف پول است.

نکست پی

درگاه پرداخت نکست پی فعالیت های خود را کمی دیرتر نسبت به سایر درگاه های پرداخت آغاز کرد، اما رشد بسیار خوبی نسبت به سایر رقبا داشت و توانست به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند. یکی از ویژگی‌های درگاه نکست پی کارمزد رایگان تا ۴۵ روز است. بعد از ساخت حساب کاربری تا ۴۵ روز هیچ کارمزدی بابت درخواست تسویه حساب از شما گرفته نمی شود و کارمز پس از این دوره زمانی دریافت می شود.

آی‌دی پی

آی­دی پی را نمی توان به عنوان درگاه پرداخت برای یک وب سایت فروشگاهی استفاده کرد، در واقع آی‌دی پی یک ابزار است که کمک می کند تراکنش میان دو نفر انجام بگیرد. اما امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

پردانو

درگاه پرداخت پردانو به دلیل اینکه به بیش از ۱۰ درگاه پرداخت اینترنتی متصل است یکی از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی است که با انتخاب خود می توانید یکی از ۱۰ درگاه پرداخت اینترنتی را در صفحه وب سایت خود قرار دهید. یکی از ویژگی های درگاه پرداخت پردانو، امکان پرداخت اینترنتی درون برنامه ای است.

بیشتر بخوانید:

اینماد ( نماد اعتماد الکترونیکی) چیست؟