برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

اپلیکیشن فروشگاه ساز چیست و چگونه کار می کند؟

با توجه به اینکه این روزها بسیاری از کسب و کارها به وب سایت فروشگاهی نیاز دارند، شاید بهتر باشد تا شما به عنوان یک فروشنده با انواع اپلیکیشن ها و ابزارهایی که به شما کمک می کنند تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید آشنا شوید. در این مقاله به شما خواهیم گفت اپلیکیشن فروشگاه ساز چیست و چگونه کار می کند؟ با بازاریز همراه باشید.

اگر به دنبال یک راهکار ارزان قیمت و کم دردسر برای توسعه کسب و کار خود هستید، توصیه ما به شما راه اندازی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه اینترنتی به فروشندگان این امکان را می دهد تا بتوانند با هزینه ای بسیار کم، کسب و کار خود را در سطح گسترده ای توسعه دهند. اما اگر برای ساخت فروشگاه اینترنتی به دنبال ابزارها و روش های آسان و ارزان هستید، اپلیکیشن و نرم افزارهای فروشگاه ساز بهترین گزینه برای شما هستند.

اپلیکیشن فروشگاه ساز چیست و چگونه کار می کند؟

اپلیکیشن فروشگاه ساز یک ابزار جدید است که توانسته تحولی بسیار بزرگ در زمینه ساخت فروشگاه اینترنتی ایجاد کند. کار با اپلیکیشن های فروشگاه ساز بسیار ساده است و طراحی آن ها به گونه است که کاربران و فروشندگان بتوانند تنها با یک اپلیکیشن به سادگی فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی و مدیریت کنند.

نحوه ی کار کردن با اپلیکیشن فروشگاه ساز بدین شکل است، فروشندگانی که قصد دارند فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند، می توانند با نصب یک اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل خود صاحب یک وب سایت فروشگاهی شوند.

اپلیکیشن فروشگاه ساز چیست و چگونه کار می کند؟

فروشگاه سازها چه مزیت هایی دارند؟

  • مدیریت فروشگاه تنها با گوشی موبایل

نرم افزار های فروشگاه ساز این ویژگی دارند که برای راه اندازی و مدیریت، به سیستم های کامپیوتری هیج نیازی ندارند و تنها با کمک گوشی موبایل می توان فروشگاه را راه اندازی و مدیریت کرد.

  • ثبت آسان و سریع محصولات

فروشندگان و صاحبان فروشگاه می توانند با گوشی موبایل خود از محصولات و کالاهای خود عکس بگیرند و آن را با توضیحات محصول در فروشگاه قرار دهند. توجه داشته باشید که تمام مراحل ثبت محصول تنها با کمک گوشی موبایل انجام می شود.

  • عدم نیاز به مهارت های طراحی وب سایت

نرم افزار فروشگاه ساز به کاربران و فروشندگان کمک می کند تا  بتوانند بدون داشتن هیچگونه دانش تخصصی در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت، صاحب فروشگاه اینترتی شوند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در گذشته راه اندازی فروشگاه آنلاین به دانش تخصصی و زمان نسبتا زیادی نیاز داشت. در حالی که این روزها با کمک نرم افزارهای فروشگاه ساز به سادگی می توان صاحب یک وب سایت فروشگاهی شد.

هزینه ساخت اپلیکیشن های فروشگاه ساز چگونه محاسبه می شود؟

به طور کلی ساخت و راه اندازی فروشگاه آنلاین با کمک نرم افزارهای فروشگاه ساز، رایگان است. درواقع فروشندگان می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای فروشگاه خود را راه اندازی کنند. تنها هزینه ای که فروشگاه ساز برای فروشندگان دارد این است که درصد کمی از مبلغ فروش هر کالا به عنوان کارمزد از حساب فروشندگان کسر. و مبلغ فروش به حساب آن ها واریز می شود.

اپلیکیشن فروشگاه ساز چیست و چگونه کار می کند؟

با اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز آشنا شوید.

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز یک ابزار بسیار قدرتمند و ساده برای کمک به انواع کسب و کار به خصوص کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها است. همچنین فروشگاه ساز بازاریز می تواند به انواع کسب و کار خانگی کمک کند تا بتوانند بدون واسطه محصولات و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

برای ساخت و راه اندازی فروشگاه با کمک اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز تنها کافی است آن را از گوگل پلی دانلود کنید.