برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز چه مزیت های نسبت به وردپرس دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چه تفاوت هایی میان اپلیکیشن های فروشگاه ساز و وردپرس وجود دارد. شاید در نگاه نخست هر دو ابزارهایی ساده برای طراحی وب سایت باشند، اما اگر دقیق تر فروشگاه ساز و وردپرس را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه خواهیم شد که تفاوت های بسیار زیادی میان این دو ابزار طراحی سایت وجود دارد. با بازاریز همراه باشید در این مقاله به شما خواهیم گفت که اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز چه مزیت های نسبت به وردپرس دارد؟

برای آنکه بتوانید وردپرس و اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز را با هم مقایسه کنید، بهتر است تا کمی با این دو ابزار طراحی سایت آشنا شوید.

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با داشتن کمی دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت بتواند یک فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت طراحی کنند. شما با کمک افزونه های آماده برای وردپرس می توانید امکانات مورد نظر را به وب سایت خود اضافه کنید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای طراحی یک وب سایت حرفه ای نیاز است تا شما با زبان های برنامه نویسی تحت وب از جمله PHP آشنا باشید.

فروشگاه ساز

اپلیکیشن فروشگاه ساز توانسته با ارائه یک ابزار بسیار ساده این امکان را برای کاربران فراهم کند تا بتوانند به سادگی فروشگاه اینترنتی را با کمک گوشی موبایل خود، بدون داشتن هیچگونه دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت، راه اندازی و مدیریت کنند.

توجه داشته باشید که ساخت فروشگاه با اپلیکیشن فروشگاه ساز، تنها با گوشی موبایل قابل انجام است و درواقع کاربران برای ساخت و مدیریت فروشگاه نیازی به سیستم های کامپیوتری ندارند.

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز چه مزیت های نسبت به وردپرس دارد؟

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز یک ابزار بسیار قدرتمند است که می تواند به انواع کسب و کار کمک کند تا بتوانند به سادگی و در کمتر از چند دقیقه فروشگاه خود را با هزینه ای بسیار کم راه اندازی کنند. برخی از مزیت های فروشگاه ساز بازاریز شامل موارد زیر است:

  • مدیریت از طریق گوشی موبایل

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز یک ابزار بسیار ساده در زمینه طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی است که به کاربران کمک می کند تا بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و مدیریت کنند.

در این در حالی است که راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس به مدت زمان نسبتا زیادی نیاز دارد. همچنین شاید این امکان برای تمام افراد وجود نداشته باشد که بتوانند با کمک سیستم مدیریت محتوا برای خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند.

  • ثبت آسان محصولات

در اپلیکیشن بازاریز این امکان وجود دارد که کاربران بتوانند به سادگی محصولات خود را در فروشگاه ثبت کنند. تنها کافی است با گوشی موبایل از محصولات و کالای مورد نظر عکس گرفته شود و به همراه توضیحات در فروشگاه قرار داده شود.

توجه داشته باشید فروشگاه هایی که با وردپرس طراحی می شوند، به طور معمول از طریق سیستم های کامپیوتری مدیریت می شوند.

  • ارزان بودن

یکی دیگر از مزیت های طراحی فروشگاه اینترنتی با اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز این است که بسیار ارزان تر از راه اندازی فروشگاه با سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس است.

نصب اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز و راه اندازی فروشگاه کاملا رایگان است و تنها هزینه ای که فروشندگان برای فروشگاه خود پرداخت می کنند، کارمزدی کمی است که از هر فروش آن ها کسر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

محتوای UGC چیست؟ و چه مزیت هایی دارد؟

جمع بندی

اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز یک ابزار بسیار ساده و ارزان است که می تواند به انواع کسب وکار بخصوص کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها کمک کند تا با هزینه ای بسیار کم بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند. همچنین افرادی که یک کسب و کار خانگی را مدیریت می کنند، می توانند با کمک اپلیکیشن بازاریز بدون واسطه اقدام به فروش محصولات خود کنند.