برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

آسیب هایی که فیلتر شدن اینستاگرام می تواند به انواع کسب و کار وارد کند

بسیاری از ما با شنیدن خبر فیلتر شدن اینستاگرام بسیار ناراحت شدیم، اما ممکن است این ناراحتی تنها به دلیل ایجاد محدودیت در استفاده از این شبکه اجتماعی باشد. اما بدون شک بسیاری از افراد هستند که از طریق اینستاگرام کسب درآمد می کنند، و فیلتر شدن اینستاگرام می تواند آسیب های بسیار زیادی به کسب و کارهای مجازی فعال در اینستاگرام وارد کند. در ادامه آسیب هایی که فیلتر شدن اینستاگرام می تواند به انواع کسب و کار وارد کند را بررسی می کنیم.

با بازاریز همراه باشید.

حتما به خاطر دارید که بسیاری از کسب و کارها زمانی که تلگرام فیلتر شد با مشکلات بسیار زیادی رو به رو شدند، و حتی بسیاری از آن ها آسیب های جدی دیدند. با پخش شدن خبر فیلتر شدن اینستاگرام این نگرانی به وجود آمد که ممکن است افرادی که از طریق اینستاگرام به فروش محصولات و خدمات خود می پردازند، با مشکلات زیادی رو به رو خواهند شد.

آسیب هایی که فیلتر شدن اینستاگرام می تواند به انواع کسب و کار وارد کند

چه مزیت هایی در اینستاگرام باعث کسب درآمد می شود؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار رایج است که در طی چند سال اخیر توانسته کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی رایگان است و به سادگی و با کمک یک استراتژی بازاریابی و فروش می توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت. اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بتوانند تصویر و ویدئو مورد نظر را همراه با اطلاعات کامل در اختیار مخاطبان قرار دهند.

آسیب هایی که فیلتر شدن اینستاگرام می تواند به انواع کسب و کار وارد کند

اگر شما هم اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که از طریق اینستاگرام (instagram) کسب درآمد می کنید، احتمالا نگران آسیب دیدن کسب و کار خود پس از فیلتر شدن آن هستید. بهتر است تا به عنوان یک فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام با آسیب هایی که ممکن به کسب و کارتان وارد شود آشنا شوید که شامل موارد زیر است:

  • ریزش دنبال کنندگان

همانطور که پس از فیلتر شدن تلگرام بسیاری از کاربران آن را ترک کردند، ممکن است همین اتفاق پس فیلتر شدن اینستاگرام هم رخ دهد و بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را ترک کنند. و بدون شک ریز فالور و دنبال کنند را خواهیم داشت.

  • کاهش فروش

با توجه به محدودیت هایی که پس از اعمال فیلتر پیش می آید، تعداد بازدید بسیار کم خواهد شد و در نتیجه فروش محصولات وخدمات از طریق اینستاگرام بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

  • عدم دسترسی

در صورتی که اینستاگرام فیلتر شود، محدودیت بسیار زیادی به وجود خواهد آمد از جمله عدم دسترسی آسان به این شبکه اجتماعی. خوب می دانید که اگر اینستاگرام فیلتر شود دیگر به سادگی قابل دسترس نخواهد بود و این یکی از عواملی است که می تواند باعث آسیب دیدن کسب و کارهای فعال در اینستاگرام شود.

آسیب هایی که فیلتر شدن اینستاگرام می تواند به انواع کسب و کار وارد کند

چگونه از آسیب های که ممکن است فیلتر شدن اینستاگرام به کسب و کارمان وارد کند، جلوگیری کنیم؟

برای اینکه بتوانید از آسیب هایی که ممکن است فیلتر شدن اینستاگرام به کسب و کارمان وارد کند جلوگیری  کنیم و یا آن ها را کاهش دهیم بهتر است تا کسب و کار خود را به یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی منتقل کنیم. البته باید بدانید که یک وب سایت در مقایسه با یک صفحه در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام از ارزش بیشتری برخوردار است و می تواند حس اعتماد بیشتری را در مخاطبان و مشتریان ایجاد کند. توصیه می شود که اگر تا به امروز تنها از طریق صفحه اینستاگرامی خود به فروش محصولات و خدمات پرداخته اید، طراحی و ساخت یک وسایت و یا فروشگاه اینترنتی را در برنامه های کاری خود قرار دهید. یک وب سایت فروشگاهی می تواند باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما شود.

بیشتر بخوانید:

کپشن اینستاگرام را چگونه بنویسیم تا فروش را افزایش دهد؟

جمع بندی

باید توجه داشته باشید که شما به عنوان یک فعال در حوزه ی کسب و کارهای آنلاین باید بتوانید تمام بحران هایی که ممکن است با آن ها رو به شوید را شناسایی و از بروز مشکلات جلوگیری کنید. فیلتر شدن اینستاگرام نیز از این بحران ها است که بهتر است تا برای آن برنامه ریزی های دقیقی داشته باشد.