برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کسب و کار اینترنتی را چگونه با دستان خالی آغاز کنیم؟

همانطور که می دانید تمام کسب و کارها برای آغاز فعالیت های خود به سرمایه نیاز دارند. گاهی تامین سرمایه برای بسیاری از افراد کار دشواری است و به همین دلیل ممکن است از ادامه فعالیت های خود منصرف شوند. کسب و کارهای آنلاین هم مانند سایر کسب و کارها به سرمایه نیاز دارند، هرچند ممکن است کسب و کارهای آنلاین به سرمایه کمتری نیاز داشته باشند، اما گاهی تامین همین سرمایه اندک کار دشواری است. در ادامه به شما خواهیم گفت که کسب و کار اینترنتی را چگونه با دستان خالی آغاز کنیم؟ با بازاریز همراه باشید.

این روزها بسیاری از افراد هستند که تصمیم دارند تا با کمک فضای مجازی و اینترنت، کارآفرینی کنند و به درآمد برسند. کسب و کارهای اینترنتی نسبت به سایر کسب و کارها این مزیت را دارند که شما می توانید بسیاری از هزینه ها را کاهش دهید. به همین دلیل کسب و کارهای آنلاین برای افرادی که سرمایه زیادی برای فعالیت ندارند، بسیار مناسب هستند.

کسب و کار اینترنتی را چگونه با دستان خالی آغاز کنیم؟

چگونه با کمترین هزینه کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنیم؟

  • دریافت پروژه از سایر شرکت ها

اگر این امکان برای شما وجود ندارد که بتوانید کسب و کار خود را به طور مستقل راه اندازی کنید، می توانید از سایر شرکت ها کمک بخواهید که از آن ها پروژه دریافت کنید. به عنوان مثال پروژه های برنامه نویسی و طراحی سایت پروژه هایی هستند که شما از راه دور می توانید آن ها را انجام دهید. برای دریافت پروژه از سایر شرکت ها تنها کافی است که رزومه خود را برای شرکت های مورد نظر ارسال کنید.

  • مدیریت و پشتیبانی

اگر قصد فعالیت در فضای مجازی و اینترنت دارید و نمی خواهید این کار برای شما هزینه ای به دنبال داشته باشد، بهترین کار این است که مدیریت و پشتیبانی شبکه های اجتماعی و وب سایت را قبول کنید. این کار برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت، اما می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید. فعالیت به عنوان ادمین و پشتیبان، یکی از مشاغل اینترنتی، یک شغل پردرآمد و کم دردسر است.

  • فروش کالا از طریق شبکه های اجتماعی

اگر شما در خانه یا هر جای دیگری کالا یا محصول خاصی را تولید می کنید و می خواهید که آن ها را بدون دردسر و بدون هزینه بفروشید، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی (social media) مانند اینستاگرام اقدام کنید. شما با عضویت در اینستاگرام و انتشار تصاویر و اطلاعات مربوط به کالا می توانید آن ها را معرفی و در نهایت به مشتریان بفروشید.

  • طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی با کمک فروشگاه ساز

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شبکه های اجتماعی نمی توانند اعتبار بالایی برای شما ایجاد کنند. همچنین با توجه به اینکه این روزها خبر فیلتر شدن اینستاگرام به گوش می رسد، ممکن است کسب و کارهای بسیار زیادی در آینده آسیب ببینند. بهترین راه برای کسب اعتبار و فروش کالا و محصولات، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. که البته طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی هزینه های نسبتا بالایی به دنبال دارد. بهترین کار برای ساخت فروشگاه آنلاین استفاده از اپلیکیشن های فروشگاه ساز است که شما می توانید به صورت رایگان و یا با هزینه ای بسیار کم فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

کسب و کار اینترنتی را چگونه با دستان خالی آغاز کنیم؟

بیشتر بخوانید:

روش های طراحی سایت فروشگاهی آماده

اپلیکیشن های فروشگاه ساز چه مزیت هایی دارند؟

اپلیکیشن های فروشگاه ساز این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را از طریق گوشی موبایل راه اندازی کنید. معمولا اپلیکیشن های فروشگاه ساز رایگان هستند و تنها از فروشندگان مبلغ کمی را به عنوان کارمزد فروش دریافت می کنند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید بدون هزینه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، اپلیکیش های فروشگاه ساز می توانند برای شما گزینه مناسبی باشند.