برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

چگونه با کمک ابزارهای ساده و ارزان کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

بدون شک تمام کسب و کارها به دنبال راهکاری برای معرفی خود هستند. معرفی کسب و کار باعث توسعه، و در نتیجه افزایش مشتری و فروش خواهد شد. اما نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که چگونه می توان با کمک ابزارهای ساده و ارزان کسب و کار خود را معرفی کنیم؟ با بازاریز همراه باشید در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با بکارگیری راهکارهای بسیار ساده، کسب و کار خود را توسعه دهید.

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و وجود فناوری های متنوع باعث شده است تا راهکارهای بسیار ساده و ارزانی در اختیار شما قرار بگیرد و با کمک آن ها کسب و کار خود را به مخاطبان هدف خود معرفی کنید. یکی از ابزارهای ساده و ارزانی که به شما کمک می کند تا بتوانید با کمک آن تبلیغات، و معرفی کسب و کار خود را انجام دهید، موبایل است.

چگونه با کمک ابزارهای ساده و ارزان کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

امروزه گوشی های موبایل این قابلیت را دارند تا به عنوان یک رابط میان شما و فضای مجازی و اینترنت عمل کنند. در نتیجه شما می توانید با کمک گوشی موبایل خود کسب و کار خود را توسعه دهید.

توسعه و معرفی کسب و کار با گوشی موبایل

همانطور که می دانید اینترنت و گوشی های هوشمند این امکان را فراهم کرده اند تا ما بتوانیم فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهیم. همچنین ما با کمک گوشی های هوشمند خود می توانیم بسیاری از فعالیت های روزانه خود را که در گذشته باید به صورت حضوری انجام می شدند، را به صورت غیر حضوری انجام دهیم. در نتیجه این امکان وجود دارد که با کمک گوشی موبایل و اینترنت بخشی از فعالیت های مرتبط با کسب و خود را به صورت مجازی و اینترنتی انجام دهیم، که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

  • فعالیت در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی توانسته اند با ایجاد فضای بسیار جذاب برای کاربران خود، این امکان را برای آن ها فراهم کنند تا چندین ساعت از وقت خود را به فعالیت در آن اختصاص دهند. شبکه های اجتماعی علاوه بر داشتن محتوا جذاب و کاربردی برای کاربران، به آن کمک می کنند تا بتوانند کسب و کار و تخصص خود را به مخاطبان خود معرفی کنند.

به همین دلیل شما می توانید به عنوان صاحب یک کسب و کار در شبکه های اجتماعی مرتبط با فعالیت های خود عضو شوید، و به صورت کاملا رایگان فعالیت های تبلیغاتی انجام دهید.

  • ارتباط با مخاطبان

شما با کمک گوشی موبایل خود می توانید به شکل های مختلف با مخاطبان خود در ارتباط باشید. به عنوان مثال با فعال کردن حساب ایمیل خود می توانید در اسرع  وقت به پیام هایی که دریافت می کنید، پاسخ دهید.

همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با مخاطبان خود در ارتباط باشید و بازخوردهایی که از طرف آن ها دریافت می کنید را به عنوان یک راهکار  برای بهبود فعالیت های خود استفاده کنید.

استفاده از گوشی موبایل به عنوان یک ابزار ارتباطی، این مزیت را دارد که شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته، و در هر زمان و مکان، به سوالاتی که دریافت می کنید پاسخ دهید.

درواقع شما با گوشی موبایل می توانید یک سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشید.

چگونه با کمک ابزارهای ساده و ارزان کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

  • ساخت فروشگاه با کمک اپلیکیشن فروشگاه ساز

یکی دیگر از راهکارهایی که به شما کمک می کند تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. اما متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل مدیریت سخت وب سایت فروشگاهی و هزینه نسبتا بالای آن برای راه اندازی، از داشتن فروشگاه آنلاین صرف نظر می کنند.

اما این روزها راهکار بسیار ساده و ارزانی وجود دارد که شما با کمک آن می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. اپلیکیشن های فروشگاه ساز توانسته اند تحول بسیار بزرگی در زمینه طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین ایجاد کنند.

برای ساخت فروشگاه اینترنتی با کمک اپلیکیشن فروشگاه ساز تنها کافی است که اپلیکیشن را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید و به سادگی فروشگاه خود را راه اندازی و مدیریت کنید.

بیشتر بخوانید:

چگونه وب سایت خود را به مخاطبان معرفی کنیم؟

با فروشگاه ساز بازاریز آشنا شوید

بازاریز یک اپلیکیشن فروشگاه ساز است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید رایگان و در کمتر از چند دقیقه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

شما برای ساخت فروشگاه با کمک اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. و تنها در صورت داشتن فروش، درصد کمی از مبلغ فروش شما به عنوان کارمزد کم خواهد شد و هزینه فروش کالا به حساب شما واریز خواهد می شود.

همچنین کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها نیز می توانند از اپلیکیشن فروشگاه ساز بازاریز با هدف کاهش برخی از هزینه های جانبی، و افزایش فروش نیز استفاده کنند.

بازاریز را می توانید همین حالا دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.