برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

تاثیر تلفن همراه هوشمند در رشد فروشگاه آنلاین

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و فراگیر شدن ابزارهای دیجیتال، شاهد تحولی عظیم در دنیای مجازی و کسب و کارهای آنلاین هستیم. یکی از این ابزارهای دیجیتال تلفن همراه هوشمند است که تبدیل به وسیله ای برای سرعت بخشیدن به رفع نیازهای افراد جامعه و انواع بیزینس شده است.

می توان گفت که زندگی تمام افراد به نوعی وابسته به تلفن های همراه هوشمند شده است.

با بازاریز همراه باشید.

تلفن های  همراه هوشمند در مقابل سیستم های کامپیوتر

شاید بتوان به جرات گفت که تمام افرادی که با دنیای اینترنت و کامپیوتر آشنایی دارند، تجربه ی خرید اینترنتی از وب سایت های فروشگاهی را داشته اند. خرید با سیستم های کامپیوتری  محدویت های خاص خود را دارد. برای مثال همیشه و همه جا دسترسی به یک سیستم کامپیوتری امکان پذیر نیست. حتی سیستم های قابل حمل مانند لپ تاپ نیز محدودیت های خاص خود را دارد.

اما تلفن های همراه هوشمند همیشه و همه جا در دسترس می باشند. و به راحتی به اینترنت متصل می شوند. همین مزیت تلفن های همراه هوشمند باعث استقبال بیشتر از فروشگاه های اینترنتی و خرید از آن ها شد. تلفن های همراه هوشمند توانستند بسیاری از محدودیت ها را حذف کنند، از جمله محدودیت های زمانی و جغرافیایی.

بیشتر بخوانید: دلایل قانع کننده برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کنار فروشگاه اینستاگرام

فروشگاه اینترنتی را هدفمند طراحی کنید

طراحی یک وب سایت فروشگاهی باید با استاندارهای یک فروشگاه فیزیکی باشد. طراحی باید به گونه ای باشد که توجه مشتریان را به خود جلب کند. باید محصولاتی را که بیشتر مورد توجه مشتریان است در صفحه ی اصلی قرار داده شود و تصاویری بسیار واضح و با کیفیت از محصولات را به نمایش بگذارید.

تمام این موارد باید قابل نمایش در دستگاه های تلفن همراه باشد. پس باید دقت داشته باشید که رسپانسیو بودن وب سایت می تواند در جذب مشتریان به سمت فروشگاه های آنلاین بسیار موثر باشد.

تلفن همراه هوشمند

طراحی اپلیکیشن برای تلفن همراه هوشمند

تلفن های همراه هوشمند این امکان را برای کسب و کار های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین فراهم کرده اند که بتوان اپلیکیشنی برای حیطه ی فعالیت خود طراحی و ارائه کنید.

برای مثال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی که خرید را برای برای مشتریان بسیار آسان کند و امنیت خرید و تراکنش را افزایش دهد. اپلیکیشن های موبایلی می توانند سرعت تصمیم گیری و خرید را افزایش دهند.

اپلیکیشن های موبایلی می توانند به برقراری ارتباط سریع تر و راحت تر میان مشتریان و فروشندگان کمک کنند.

ساخت فروشگاه های آنلاین در شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی (social media) بسیاری وجود دارند که با عضویت در آن ها می توانید کسب و کار خود را به مخاطبان به خود معرف کنید. شبکه های اجتماعی به راحتی می تواند از طریق تلفن های همراه هوشمند در دسترس قرار بگیرند. شما در شبکه های اجتماعی می توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید و بازخوردهای مورد نظر را دریافت کنید. بسیاری از شبکه های اجتماعی هستند که می تواند برای شما امکان فروش آنلاین را فراهم کنند، مانند اینستاگرام.

شبکه های اجتماعی

چطور یک صفحه اینستاگرام می تواند تبدیل به یک فروشگاه آنلاین شود؟

اینستاگرام یک نرم افزار تحت موبایل می باشد که افراد کمتری هستند که از نسخه ی تحت وب آن استفاده می کنند. به همین دلیل بسیار در دسترس می باشد و می تواند به هر کسب و کاری کمک کند تا خود را در آن به مخاطبان خود معرفی کند.

شما در بخش بیوی اینستاگرام می توانید آدرس وب سایت فروشگاهی خود را وارد کنید و در صفحه اینستاگرام تصاویر و ویدئوهای محصولات به همراه توضیحات ارائه دهید.

در صفحه هایی که در شبکه های اجتماعی می سازید، باید اطلاعات تماسی خود به صورت کامل ثبت کنید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی رایگان می باشد که به رونق گرفتن کسب و کار های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین بسیار کمک کرده است.

بیشتر بخوانید: نکاتی درمورد بیو اینستاگرام!