برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

سئو و تبلیغات همسان (Native)

سئو و تبلیغات همسان (Native) برای وب سایت ها یا وبلاگ ها، قبلا به عنوان دو روش جدا از هم استفاده می شدند. پس از مدتی بازاریابان متوجه شدند که این دو موضوع دارای وجه اشتراک بسیاری با هم هستند. همین اتفاق باعث شد تا از این دو مورد در کنار استراتژی های بازاریابی استفاده شود. در ادامه با سئو و تبلیغات همسان بیشتر آشنا خواهید شد.

با بازاریز همراه باشید.

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو، به وب سایت شما کمک می کند، تا با بکارگیری ترفندهایی خاص، وب سایت شما در موتورهای جستجو نمایش داده شود. برای اینکه بتوانید از نتایج فعالیت های خود در راستای بهبود رتبه ی وب سایت اطمینان حاصل کنید، باید به صفحه ی اول نتایج جستجو توجه داشته باشید. اگر که وب سایت شما به صفحه اول راه یافت، یعنی نتیجه ی کار شما بسیار خوب بوده است.

یکی از بخش های مهم در استراتژی سئو، تولید محتوای با کیفیت بر اساس اصول سئو می باشد. تولید و انتشار محتوایی که بتواند برای بازدیدکننده جذاب باشد، از نظر موتورهای جستجو بسیار با ارزش است. به همین دلیل هنگامی که شما یک محتوای با کیفیت و یونیک تولید کنید، این امکان وجود دارد که ترافیک بالایی دریافت کنید، و در نتیجه رتبه ی وب سایت شما در موتورهای جستجو بالا رود.

سئو چیست؟

پلتفرم کشف محتوا چیست؟

پلتفرم های کشف محتوا به بازاریابان این امکان را می دهند تا بدون اتلاف زمان، محتوای مورد نظر را در میان شبکه ی وسیعی از مخاطبان منتشر کنند. پلتفرم های کشف محتوا، محتوای شما را در موتورهای جستجو نمایش نمی دهند. بلکه محتوا را در میان سایر محتوا منتشر می کنند. این تکنیک باعث افزایش بازدید از محتوا و در نتیجه افزایش بازدید از وب سایت می شود.

در پلتفرم های کشف محتوا به این نکته توجه داشته باشید که، محتوا را در میان محتوای مشابه قرار دهید.

استفاده از A/B تست برای کشف محتوا

برای اینکه بتوانید به محتوای مورد نظر مخاطبان دست پیدا کنید، می توانید از A/B تست استفاده کنید. این این تست به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از طریق مقایسه یک یا چند موضوع، به موضوع مورد علاقه ی بازدیدکنندگان دست پیدا کنید. همچنین می توانید از این تست در تبلیغات و بهبود وضعیت سئو نیز استفاده کنید.

استفاده از تبلیغات همسان برای کمک به رتبه ی وب سایت

یکی از راه هایی که باعث می شود تا موتورهای جستجو محتوای شما را به عنوان اولین نتایج جستجو نمایش دهند، به دست آوردن معیارهایی است مانند: خوانایی محتوا، کیفیت محتوا، فعالیت در شبکه های اجتماعی، دریافت بک لینک و انتشار محتوا می باشد.

گفته می شود از سال ۲۰۱۱ با بروز رسانی الگوریتم پاندا،وضعیت سئو با انتشار محتوا با تعداد بالا، بهبود پیدا کرد. برای مثال انتشار محتوای وبلاگ در شبکه های اجتماعی مانند، فیسبوک، لینکدین، توئیتر و… می تواند تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت سئو داشته باشد.گفته می شود تعداد لایک، به اشتراک گذاشتن محتوا، می توانند به صورت غیر مستقیم در رتبه بندی گوگل موثر باشند.

گرفتن لینک از وب سایت های معتبر

 

گرفتن لینک از وب سایت های معتبر

یکی از ترفند هایی که کمک می کند تا رتبه ی وب سایت شما در موتورهای جستجو بهبود یابد، گرفتن لینک از وب سایت های معتبر است. برای این کار نیاز است تا، وب سایت هایی را پیدا کنید که بازدید بالایی دارند، تا در صورت انتشار محتوا و لینک وب سایت، بتوانید بازخورد بسیار خوبی را دریافت کنید. در کنار گرفتن بک لینک، عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا بدون هزینه، بازدید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

بیشتر بخوانید:

سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) چیست؟

نتیجه گیری

هدف از ترکیب سئو و تبلیغات همسان، بهبود وضعیت سئو می باشد. برای بهبود وضعیت سئو لازم است تا با ابزارها و ترفند های مورد نیاز آشنا شوید.