برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

معرفی کتاب عادت های اتمی (جیمز کلیر)

حتما تاکنون افراد زیادی را دیده اید که تصمیم به تغییر عادت های بد خود می گیرند اما معمولا نمی توانند موفق شوند و رفتارهای بد خود را تغییر دهند. این عدم موفقیت تنها یک دلیل دارد و آن هم این است که عادت ها را نمی توان یکباره و در مدت زمان کوتاهی تغییر داد. جیمز کلیر نویسنده کتاب عادت ‌های اتمی کمک می کند تا با شکستن الگوهای بد و ایجاد تغییرات کوچک، عادت های بد را کنار بگذاریم و عادت های خوب خود را تقویت کنیم. در ادامه به معرفی کتاب عادت های اتمی (جیمز کلیر) خواهیم پرداخت.

با بازاریز همراه باشید.

کتاب عادت های اتمی که این روزها بسیار مطرح است می تواند به تغییر عادت ها کمک کند. اگر شما هم می خواهید عادت های بد را از خودتان دور کنید و عادت های خوب را جایگزین کنید، این کتاب می تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

درباره کتاب عادت‌های اتمی

کتاب عادت‌های اتمی (Atomic Habits) نوشته جیمز کلیر، کتابی که هدف آن حذف عادت های بد و ایجاد عادت های جدید با ایجاد تغییرات کوچک است. اولین نسخه این کتاب در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و به دلیل استقبال زیاد تا امروز یک میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است. کتاب عادت های اتمی عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیورک تایمز، وال‌استریت ژورنال، کتاب یو.اس.ای. تودی و همچنین پرفروش ‌ترین کتاب در وب سایت آمازون بوده است.

در این کتاب از تاثیر تغییر عادت‌ های بسیار کوچک که گاها کم اهمیت به نظر می رسند اما بسیار مهم هستند صحبت می‌ شود. عادت های اتمی درواقع عادت هایی هستند که دیگر کوچک نمی شوند به همین دلیل به آن ها عادت های اتمی می گویند. جیمز کلیر می گوید که ایجاد تغییر و عادت های کوچک می تواند در درازمدت تغییرات بسیار مهمی را در زندگی افراد مختلف ایجاد کنند. چیزی که این کتاب می گوید این است که اگر بتوانیم هر روز به اندازه یک درصد تغییر مثبت در خود ایجاد کنیم، در پایان سال می تواند ۳۷ درصد تغییرات مثبت در مقایسه با سال های قبل در زندگی ما داشته باشیم.

معرفی کتاب عادت های اتمی (جیمز کلیر)

در کتاب عادت ‌های اتمی چه چیزی می آموزیم؟

  • نحوه آغاز و وابسته شدن به عادت های جدید
  • شیوه صحیح تصمیم گیری و جلوگیری از گرفتن تصمیمات بد
  • چطور در زمان بسیار کم موفقیت های بیشتری به دست آوریم
  • چگونه زمینه را برای رسیدن به موفقیت فراهم کنیم
  • چگونه بدون آنکه خود را تحت ‌الشعاع قرار دهیم به نتایج دلخواه و بزرگ دست پیدا کنیم

بیشتر بخوانید:

معرفی کتاب تست مامان (راب فیتز پاتریک)

درباره جیمز کلیر

کتاب عادت‌ های اتمی در شش بخش نوشته شده است و جیمز کلیر، نویسنده کتاب به شما می گوید چگونه باید تلاش کنیم تا سیستم عادت های خوب و بد را تغییر دهیم. این کتاب متن و کاملا واضحی دارد که نشان می دهد برای رسیدن به موفقیت چگونه باید به تغییر عادت ها پرداخت. نویسنده کتاب با ارائه تمرین های مختلف به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند.

چرا باید کتاب عادت‌های اتمی را خواند؟

کتاب عادت ‌های اتمی با هدف رسیدن به موفقیت نوشته شده است و بر تغییر عادت های کوچک تمرکز دارد. برای اینکه بتوانید رفتارهای بد و منفی را حذف و عادت های مثبت را تقویت کنید، باید بتوانید اهداف خود را تعیین کنید. به همین دلیل نیاز است تا برای رسیدن به هدف بر روی عادت های کوچک و اتمی تمرکز کنید. اگر شما نیز به دنبال ایجاد تغییرات در خود هستید، حتما این کتاب را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که:

  • کتاب عادت ‌های اتمی نوشته جیمز کلیر در گروه کتاب های موفقیت قرار دارد.
  • کتاب عادت ‌های اتمی می تواند برای گروه سنی بزرگسالان مناسب باشد.
  • این کتاب حدود ۳۳۲ صفحه دارد که با مطالعه‌ ی تقریبا ۲۰ دقیقه در روز می ‌توان این کتاب را در ۲۳ روز خواند.
  • کتاب عادت‌ های اتمی جزء کتاب های بسیار ارزشمند است که تمام افراد باید به مطالعه آن بپردازند.

بیشتر بخوانید:

چگونه یک کسب و کار خانگی را توسعه دهیم؟